کَره فوتبال امکانات بازیکنان بازیکنان پرسپولیس

کَره: فوتبال امکانات بازیکنان بازیکنان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار گوناگون کشیشی به جرم فروش بلیط بهشت دستگیر شد

مقام های زیمبابوه یک کشیش مسیحی را که بلیط هایی به عنوان بلیط ورود به بهشت به مردم می فروخت، به اتهام کلاهبرداری دستگیر کردند.

کشیشی به جرم فروش بلیط بهشت دستگیر شد

کشیشی به جرم فروش بلیط بهشت دستگیر شد

عبارات مهم : اخبار

مقام های زیمبابوه یک کشیش مسیحی را که بلیط هایی به عنوان بلیط ورود به بهشت به مردم می فروخت، به اتهام کلاهبرداری دستگیر کردند.

به گزارش ایرنا و به نقل از تارنمای مصری «اخبار الیوم » ، این کشیش هر بلیط ورود به بهشت را به قیمت حدود ۵۰۰ دلار آمریکا به مردم می فروخت و این در حالی است که میانگین درآمد روزانه مردم در این کشور ۲ دولار است .

این کشیش بعد از دستگیری در اداره پلیس باادعای این که دستگیریش خواست خداوند بود، گفت: حضرت عیسی (ع) با من تماس گرفت و دستور داد بلیط هایی که درهای بهشت را به روی مومنان می گشاید، بفروشم.

پلیس زیمبابوه سال ۲۰۱۷ نیز یک کشیش دیگر را در «هراره» پایتخت این کشور دستگیر کرده بود. این کشیش ادعا می کرد با خدا در تماس مستقیم است و خدا به او دستور می دهد پیامهایش را به مردم برساند . او در صفحه شخصی اش در شبکۀ اجتماعی فیس بوک نوشته بود مانند حضر عیسی بر روی آب راه می رود .

روزنامه «دیلی پست » نیجریه نیز چندی پیش نوشت، یک کشیش زیمبابوه ای که ادعا می کردند همانند حضرت مسیح می تواند بر روی آب راه برود، طعمه تمساح ها شد. او پیش از این کار یک هفته دعا خواند و بعد وارد روخانه شد ولی بلافاصله سه تمساح ها به او حمله کرده و او را تکه تکه کردند و خوردند.

چندی پیش نیز یک کشیش در زیمبابوه ادعا کرده بود خداوند از طریق گوشی با او در ارتباط است و این باعث شده است بود شمار زیادی از مردم راحت لوح دور او جمع شوند. او پیوسته به طرفداران خود وعده ثروتمند شدن را می داد.

جمهوری زیمبابوه کشوری است در جنوب آفریقا. پایتخت آن هراره هست. این کشور ۱۲ میلیون و ۵۲۱هزار نفر جمعیت دارد و زبان های انگلیسی، شونا و سیندبله زبان های رسمی آن هستند.

زیمبابوه در قرن نوزدهم میلادی مستعمره انگلیس شد. از سال ۱۹۶۵ کم کم تلاش ها جهت استقلال در این کشور شروع و آخر در سال ۱۹۷۰رسما جمهوری زیمبابوه اعلام موجودیت کرد.

کشیشی به جرم فروش بلیط بهشت دستگیر شد

واژه های کلیدی: اخبار | خداوند | دستگیری | زیمبابوه | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog