کَره فوتبال امکانات بازیکنان بازیکنان پرسپولیس

کَره: فوتبال امکانات بازیکنان بازیکنان پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش تند حسین هدایتی به بیانات «کارلوس‌کی‌روش»

به گزارش ایلنا، صحبت های اخیر کارلوس کی روش علیه حسین هدایتی با تصویر العمل تند وی مواجه شد. هدایتی منشتر شدن یک فایل صوتی در اینترنت نسبت به اتهاماتی که سرمربی

واکنش تند حسین هدایتی به بیانات «کارلوس‌کی‌روش»

واکنش تند حسین هدایتی به بیانات «کارلوس کی روش»

عبارات مهم : فوتبال

اظهارات اخیر سرمربی تیم ملی علیه حسین هدایتی با تصویر العمل تند وی مواجه شد.

به گزارش ایلنا، صحبت های اخیر کارلوس کی روش علیه حسین هدایتی با تصویر العمل تند وی مواجه شد. هدایتی منشتر شدن یک فایل صوتی در اینترنت نسبت به اتهاماتی که سرمربی تیم ملی به او وارد کرد پاسخ داد که شرح آن را می خوانید:

واکنش تند حسین هدایتی به بیانات «کارلوس‌کی‌روش»

” ظاهرا جناب کی روش باید به روانشناس مراجعه کند و تحت نظر دکتر باشد. فکر می کردم او یک فرد جنتلمن، با دانش و با شخصیت است ولی فهمیدم یک آدم دروغگو، بزدل و نادان هست. صحبت هایی که می کنم مستند است و جهت اثباتش حاضرم در هر محکمه ای حاضر بشوم و این مستندات محکم را ارائه کنم تا ثابت شود چطور به انسان های خدوم فوتبال کشور تهمت می زنند. سرمایه ملی فوتبال ما چه در گذشته و چه در حال حاضر بازیکنان هستند افتخارآفرینی کردند و تنها سرمربی در آن سهیم نیست.

آقای کی روش، یادتان رفته است آن وقت که حقوقتان را نگرفته بودید و بلیت گرفتید تا شبانه کشور عزیزمان ایران را ترک کنید، به دعوت آقای کفاشیان مدیر فدراسیون وقت به هتل تیم ملی نمی آمدم ولی به خواسته و به دعوت علی کریمی اسطوره فوتبال کشورمان آمدم. شما کشور عزیزمان ایران را ترک کرده بودید ۲ شب قبل از پرواز به استرالیا. فراموش کردید گفتید پاداش تیم ملی را ندادند و من با یک فقره چک آن را کردم و تقدیم کردم؟

به گزارش ایلنا، صحبت های اخیر کارلوس کی روش علیه حسین هدایتی با تصویر العمل تند وی مواجه شد. هدایتی منشتر شدن یک فایل صوتی در اینترنت نسبت به اتهاماتی که سرمربی

۳ سال پیش به دعوت شما ساعت ۸ شب به هتل آزادی آمدم. در جمع بازیکنان در میز شام وقت کفاشیان پیراهن با امضای بازیکنان عزیز تیم ملی به من هدیه دادی در صحبت هایت با بازیکنان چه تعریف و تمجیدهایی از من نا قابل کردی که همان شب گفتم قابل این تمجیدها نیستم. گفتی کاش مدیر فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران حسین هدایتی بود. دوستانی که آن شب با موبایلشان صحبت های شما را ضبط کردند می خواهید جهت به جا آمدن حافظه تان بگویم منتشر کنند؟ می خواهید فایل تصویری آن را از امید نمازی و دوستان دیگر بگیرم و در اینترنت منتشر کنم؟ من ساعت ۱:۳۰ شب آمدم هتل آزادی؟

یادتان رفته ساعت ۸ شب با مدیر فدراسیون، ساکت، مترجم شما و شما دور میز شام نشسته بودیم؟ آن شب گفتم چه کنم علیه کشور من مصاحبه نکنی، شما از وزیر گله داشتی ولی من به خاطر اینکه جهت کشور مردم عزیزم حاشیه درست نکنی گفتم چه کار کنم و چه چیزی برایت فراهم کنم؟ گفتی هفت ماه است حقوق نگرفتم و من جهت بار دوم هفت ماه حقوق عقب افتاده شما را پرداخت کردم.

فراموش کردید گفتید ما لباس نداریم و این امکاناتی که داریم ضعیف است؟ من پرسیدم چه برندی مورد نیاز دارید و گفتی آدیداس و من همان جا از آقای ساکت خواهش کردم با عالی ترین برند ممکن قرارداد ببندید و وجه آن را تقبل کردم. گفتی کره جنوبی ۱۵ هزار دلار به هر بازیکن جهت هر برد پاداش می دهد من از آقای تاج پرسیدم چقدر می توانید تامین کنید و گفت ۲۵۰۰ دلار به ازای هر نفر و من گفتم ۵۰۰۰ دلار نفری من می دهم تا نصف پاداش کره جنوبی فراهم شود. با توجه به اینکه شما می دانستی امکانات ما محدود است و اگر امکانات زیاد می خواستی باید می رفتی در کره جنوبی یا کشورهای عربی فعالیت کنی. اگر عهد اخوت با ما بستی و ادعا می کنی مردم ما را دوست داری با این امکانات کنار بیا. همان شب تقدیر کردی و گفتی ۷۵۰۰ دلار هم خوب است که من همان شب مبلغ چند بازی را پرداخت کردم بعد از آن به علت عدم حضورم شرمنده شدم پرداخت کنم.

واکنش تند حسین هدایتی به بیانات «کارلوس‌کی‌روش»

آقایان تاج، ساکت و پیروانی خاطرتان است آن شب در هتل گفتم دلواپس نباشید و قول هایی که دادم عمل می کنم. آقای تاج گفت من قول های ایشان را گارانتی می کنم ولی شما آقای کی روش گفتید نیازی به گارانتی نیست و خودم هدایتی را زیاد از شما قبول دارم.

همان شب بحث بازیکنان را اشاره کردید. من ۸ شب آمدم و هر ۱۲ شب خواب هستم و ۱:۳۰ هتل نمی آیم که اگر هم بیایم برایم افتخار است که جهت تیم ملی و پرسپولیس ۳ صبح هم جایی حاضر شوم ولی آن شب ۸ به هتل آمدم.

به گزارش ایلنا، صحبت های اخیر کارلوس کی روش علیه حسین هدایتی با تصویر العمل تند وی مواجه شد. هدایتی منشتر شدن یک فایل صوتی در اینترنت نسبت به اتهاماتی که سرمربی

سید جلال می تواند شهادت دهد که جهت حفظ بازیکنان پرسپولیس ۳ صبح هم جلسه داشتم ولی آن شب ۱:۳۰ نبود و ساعت ۸ شب بود. آن شب من می خواستم با بازیکنان ملاقات کنم که تاج و ساکت گفتند به کی روش بگو و من از شما خواستم که با بازیکنان ملاقات کنم و شما گفتی نه اشکالی ندارد و به مترجم دستور دادید اتاق رزرو کردید جهت من و گفتید هر بازیکنی را می خواهد به اتاقش ببرید و من گفتم اتاق رزرو نمی خواهم و در اتاق یکی از بازیکنان مشغول می شوم. ۲-۳ نفر را ملاقات کردم و نیم ساعت هم وقت نبرد. شما با روی خوش اجازه دادید هر بازیکنی را ملاقات کند.

من شما را فردی صادق، راستگو و شجاع می دانستم ولی دیدم دروغگو هستید و صداقت ندارید. انقدر با من احساس صمیمیت کردید که من را به شکار در افریقا دعوت کردید حالا شدم دوست دلال ها؟ نمی خواهم از شخص خاصی حمایت کنم ولی احتمالا خود شما دلال هستید.

واکنش تند حسین هدایتی به بیانات «کارلوس‌کی‌روش»

من در فوتبال کشور نه سمتی دارم و نه مشغول هستم و تنها به عنوان یک هوادار فعالیت می کنم و افتخار می کنم جهت پرسپولیس و فوتبال ملی هرکاری بتوانم انجام دهم. هر وقت دستور دادند دور شو و هزینه نکن اطاعت کردم و هر وقت درخواست کردند حاضر شدم. خواهش می کنم مغلطه نکنید. اگر اختلافی دارید سر من خرابش نکنید و اجازه دهید زندگی ام را بکنم.

هر جا به من نیازی باشد با درخواست مسئولان ذیربط پای کار هستم. اجازه دهید به فعالیت های اقتصادی خودم برسم. نه قصد تیم داری و فعالیت در فوتبال دارم و نه می خواهم سمتی در فوتبال داشته باشم. بس کنید و انقدر دروغ علیه من نگویید.

هرچند من باید خویشتنداری می کردم و در آستانه حضور تیم ملی در جام جهانی این صحبت ها را مطرح نمی کردم و باید همه حمایت کنیم تا شما نتیجه بگیری و افتخار آفرینی کنی تا از گروه افزایش کنیم. از قدرنشناسی شما حسرت می خورم. در جام ملت های آسیا بعد از هر برد پاداش بازیکنان را یادتان رفته که هر لحظه از من تقدیر می کردید؟ این مزد زحمات و خدمات من است؟ فراموش کردید در بازی آخر و دورهمی آخر گفتم اگر من این امکانات نظیر پاداش و لباس تیم ملی را فراهم کردم شما چه قولی به من می دهید؟ گفتید من هم قول می دهم تیم را موفق و پیروز به جام جهانی ببریم و من با شما دوست دادم.

من به عنوان یک شهروند و علاقه مند به فوتبال و کشورم و نظام وارد شدم و هیچ سمت و مسئولیت و وظیفه ای نداشتم. کمی قدرشناس باشید. از دوستانی که از حرف های من می رنجند عذرخواهی می کنم ولی حق دارم از خودم دفاع کنم. شما با چه اجازه ای علیه اسطوره فوتبال کشورمان با این ادبیات صحبت می کنی؟ سال ها زحمت کشیده شده است است تا اسطوره ای مثل کریمی در کشور ما پرورش پیدا کند. امثال کی روش مهاجر هستند و می روند.

آقای کی روش شما اجازه نمی دهی یک مربی داخلی کنارت پرورش پیدا کند و به مفاد قراردادت عمل نکردی.

واقعاً متاسفم از این اتفاقات. من الان هم مورد نیاز باشد کمک می کنم و حمایت خواهم کرد ولی این گونه اتهامات را بس کنید. من شما را دوست داشتم آقای کی روش ولی اینگونه اظهار نظر غلط انجام دادید و ناسپاسی کردید و قضاوت را به عهده مردم می سپارم.”

با تشکر، حسین هدایتی

واژه های کلیدی: فوتبال | امکانات | بازیکنان | بازیکنان پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog